• Archive
  • Contact
توضیحات :
منوی اصلی
آمار بازدید
تعداد نمایش : 118104
درباره ما

آخرین مطالب


<a href="http://slideful.com/v20130228_1623685896002827_pf.htm">View the slide show</a> ________________________________________________________________________________________________________
نویسنده : محمد حسین شریفی

تاریخ ارسال مطلب : جمعه 16 فروردین 1392 - 19:43 | نسخه چاپی

 2 فروردین  92 :امام جمعه موقت شهرری: رژیم صهیونیستی در موضع ضعف قرار دارد

شهر ری - امام جمعه موقت شهر ری گفت:رژیم صهیونیستی بعد از شکست های پی درپی از حزب الله و حماس در وضعیت ضعف قرار دارد.


11 فروردین  92:جمهوری اسلامی آزادی و امنیت را به ارمغان آورد

امام جمعه شهرری با اشاره به 12 فروردین‌ماه روز جمهوری اسلامی ایران گفت: جمهوری اسلامی آزادی و امنیت را به ارمغان آورد.2 فروردین 1392:

امام جمعه موقت شهرری: رژیم صهیونیستی در موضع ضعف قرار دارد

شهر ری - امام جمعه موقت شهر ری گفت:رژیم صهیونیستی بعد از شکست های پی درپی از حزب الله و حماس در وضعیت ضعف قرار دارد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ری وب به نقل ازایرنا، حجت الاسلام ˈعبدالعلی ابراهیمیˈ در نخستین نماز جمعه امسال در مصلای شهر ری افزود:کشورهای استکباری به خصوص امریکا درصددند معادلات منطقه را به نفع رژیم صهیونیستی تغییری دهند.

وی درادامه بابیان اینکه ایجاد رابطه با ایران ازسوی امریکا فریبی بیش نیست اظهار کرد:امریکا باید برای برقراری رابطه با ایران از دشمنی با ملت ایران دست بردارد.

خطیب موقت نماز جمعه شهر ری درادامه بامحکوم کردن استفاده از سلاح شیمیایی از سوی تروریست ها در سوریه گفت:

کشتار مردم بی دفاع با حمایت استکبار جهانی صورت می گیرد.

وی بااشاره به نامگذاری سال حماسه سیاسی و اقتصادی از سوی رهبر معظم انقلاب افزود:مسوولان باید تمام تلاش خود را برای تحقق این مهم بکار گیرند.

امام جمعه موقت شهرری اظهار کرد: به رغم تمامی توطئه های دشمنان، کشور به دستاوردهای مهمی نائل شده است .


11 فروردین 1392

 

 

امام جمعه شهرری:

جمهوری اسلامی آزادی و امنیت را به ارمغان آورد

امام جمعه شهرری با اشاره به 12 فروردین‌ماه روز جمهوری اسلامی ایران گفت: جمهوری اسلامی آزادی و امنیت را به ارمغان آورد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ری وب به نقل ازخبرگزاری فارس حجت‌الاسلام سیدعلی شاهچراغی در خطبه‌های نماز جمعه شهرری پس از توصیه خود و نمازگزاران به تقوای الهی با اشاره به 12 فروردین‌ماه روز جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: متأسفانه این روز که برای ملت ایران یوم‌الله بزرگی است، در تعطیلات قرار گرفته است.

امام جمعه شهرری با تأکید بر اینکه تاکنون حق روز جمهوری اسلامی ایران آن‌گونه که باید شناخته شود، ادا نشده است، گفت: در روز 12 فروردین‌ماه 58 و دو ماه بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، مردم پای صندوق رأی آمده و بیش از 98 درصد مردم به جمهوری اسلامی ایران رأی دادند.

جمهوری اسلامی آزادی را به‌ ارمغان آورد

شاهچراغی، آزادی را از جمله نعمت‌های بزرگ انقلاب اسلامی ایران دانست و عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران آزادی را به ارمغان آورد، ما نباید ظلم‌های رژیم ستمشاهی و شکنجه‌های قرون وسطی ساواک را فراموش کنیم.

 

وضعیت سیاسی و اقتصادی ایران زبانزد جهانیان است/وضعیت اقتصادی ایران روبه رشد است

امام جمعه شهرری، وضعیت سیاسی جمهوری اسلامی ایران را بسیار مناسب خواند و گفت: با توجه به اوضاع جهان وضعیت سیاسی ایران اسلامی خوب است.

وی در ادامه وضعیت اقتصادی ایران را روبه رشد دانست و خاطرنشان کرد: اگرچه تحریم‌ها چالشی برای کشور بود، اما به فضل خدا، با هدایت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم غیور ایران اسلامی، وضعیت اقتصادی کشور روبه رشد است و در ابعاد مختلف شاهد پیشرفت‌های کشور بودیم.

شاهچراغی با تأکید بر قدردانی از نعمت‌های خداوند متعال بیان داشت: باید همواره قدردان و شکرگذار نعمت‌های خداوند متعال باشیم، چراکه شکر نعمت نعمت‌ها را افزایش می‌دهد.

اساساً اسلام مخالف شادی نیست/شادی حلال پیدا کنید

امام جمعه شهرری در بخش دیگری از سخنان خود فرارسیدن روز طبیعت را مورد اشاره قرار داد و تأکید کرد: دین مبین اسلام اساساً مخالف شادی و سرور نیست؛ بلکه در فرهنگ دینی به شاد بودن مردم تأکید شده است.

وی با اشاره به روایتی از امام کاظم (ع) بیان داشت: امام کاظم (ع) می‌فرمایند «زندگی خود را به چهار بخش تقسیم کنید، بخشی را به عبادت و توجه به خداوند متعال، بخشی دیگر را به امرار معاش و زندگی آبرومندانه، بخشی را به صله رحم و ارتباط با افراد و بخشی را به شادی حلال اختصاص دهید.»

شاهچراغی همچنین به تأکیدات امام کاظم (ع) در ارتباط با شادی و نشاط اشاره کرد و گفت: اگر انسان تفریح درستی داشته باشد، به‌ درستی عبادت کرده و به شایستگی وظایف خود را انجام می‌دهد.

امام جمعه شهرری تأکید کرد: اما قرار نیست به بهانه شادی حریم‌های الهی را بشکنیم، لذت آنی است، اما عواقب آن طولانی خواهد بود.

تعطیلات نوروزی کشور را یک ماه عقب می‌اندازد/مجلس به‌ فکر اصلاح این موضوع باشد

امام جمعه شهرری با انتقاد از تعطیلات بیش از حد نوروز گفت: متأسفانه تعطیلات نوروزی کشور را به مدت یک ماه راکت کرده و یا به عقب می‌اندازد.

وی با تأکید بر اینکه 20 روز تعطیلی شایسته ملت روبه رشد نیست، اظهار داشت: کدام کشور می‌تواند با تعطیلات 20 روزه پیشرفتی داشته باشد.

با شور و نشاط تعطیلات را جبران کنیم/فرصت باقی مانده از فروردین را صرف بازدیدهای اداری نکنیم

شاهچراغی ابراز داشت: امید است پس از تعطیلات نوروز مردم و مسئولان با شور و نشاط تعطیلات را جبران کنند.

امام جمعه شهرری اذعان داشت: پس از تعطیلات نوروزی و 10 روز باقی مانده از فروردین را دستگاه‌های اجرایی و اداری به دید و بازدیدهای اداری نگذرانند.

 


ابزار وبلاگ